Prázdný košík

Celebrityhair Eshop

Keratinové ošetření od firmy Tahe

Keratinová ošetření značky Tahe řadíme do 3 kategorií podle délky účinky ve vlasech (základní, střední a nejvyšší). Základní zlatou řadu (Tahe Botanic Gold) lze používat i pro běžné a domácí použití, zbylé dvě kategorie (střední a nejvyšší) je určena pro profesionální použití v kadeřnických salonech.

O tom která řada je pro Vás nejlepší řešení se dozvíte po konzultaci s naším kadeřníkem, který vám udělá diagnostiku a podle typu Vašich vlasů Vám doporučí nejlepší variantu keratinového ošetření. Na těchto stránkách naleznete užitečné informace ke každé řadě keratinových ošetření, jejich rozdělení do kategorií včetně složení, doporučení podle typu vlasů,cenu i výrobky pro domácí použití.

Melírovací natáčky pro dlouhé vlasy

Revoluční novinka pro kadeřníky, která nahrazuje použití alobalové folie a šetří čas i materiál. Roller Meches umožňuje aplikovat melírovací prášek od kořínků, díky čemuž je efekt nabarvení bez odrostů. Aplikace je mnohem komfortnější - přes folie máte lepší vizuální kontrolu nad působením, natáčky jsou díky folii omyvatelné a znovupoužitelné.

Melírovací natáčky Roller Meches nabízíme ve 3 variantách dle délky vlasů - růžová pro krátké, modrá pro středně dlouhé, šedá pro dlouhé vlasy